Noclegi

Zajmujemy się kompleksową obsługą wynajmu miejsc noclegowych w Łodzi, Bełchatowie i okolicach.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu wynajmu mieszkań, domów, apartamentów oraz kwater pracowniczych. Oferujemy wygodne i atrakcyjne cenowo noclegi w Łodzi i Bełchatowie. Nasza oferta zaspokaja szerokie spektrum oczekiwań zarówno firm, jak i osób prywatnych szukających wygodnych pokoi, mieszkań, apartamentów, czy domów - od standardu normalnego do bardzo wysokiego, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Oferujemy:

  • domy: powierzchnia od 100 m2 do 300 m2, 4-7 pokojowe, łazienki, kuchnie, jadalnie, a w ogrodach miejsce na grill.
  • mieszkania: powierzchnia od 32 m2 do 80 m2, 1-4 pokojowe, łazienka, kuchnia. Mieszkania i domy zlokalizowane są w Bełchatowie oraz najbliższej okolicy.

Zapraszamy do współpracy:

  • właścicieli nieruchomości – mogących zaoferować naszym klientom zakwatero- wanie w Bełchatowie lub pragnących przekształcić swoje nieruchomości w bazę noclegową i tym samym uzyskiwać wymierne dochody z ich wynajmu;
  • firmy – które ze względu na prowadzone prace w naszym mieście, muszą zapewnić swoim pracownikom nocleg. Poprzez kompleksową ofertę zapewniamy maksymalnie wygodną, pełną obsługę. W zakres naszych usług wchodzi także najlepsza oferta przewozowa, rezerwacja pobytu i organizacja pobytu dużych grup.
  • restauracje, kluby, puby – którym oferujemy możliwość reklamy i promocji swoich usług na terenie naszych obiektów;
  • firmy transportowe, prywatnych przewoźników - którym oferujemy możliwość reklamy i promocji swoich usług oraz możliwość nawiązania współpracy z naszymi klientami.

Zaufało nam już wiele firm i osób prywatnych. Jesteśmy pewni, że po zapoznaniu się z naszą ofertą również Państwo zechcecie zostać naszymi Partnerami. Zapraszamy!