Tuszyn
Śpij jak w domu
Tuszyn
Śpij jak w domu

Tuszyn

Tuszyn

Noclegi położone są w samym centrum Polski, na przecięciu tras północ-południe oraz wschód-zachód. Malownicza oraz spokojna okolica zachwyca przybywających tu Gości. Przy budynku znajduje się zaplecze sportowe w postaci Hali sportowej wraz z pływalnią i Orlikiem oraz supermarket. Posiadamy w ofercie pokoje 2-6 os. z łazienkami oraz 20 pokoi o podwyższonym standardzie wraz z apartamentem małżeńskim.

 

 


Udostępnij ten nocleg
Facebook Twitter Google Plus

Nasze pokoje

W każdym pokoju mogą Państwo skorzystać z darmowego internetu oraz obejrzeć ulubione programy na Cyfrze TV. Oferujemy naszym Gościom bogaty wachlarz atrakcji, miłą obsługę oraz pyszną domową kuchnię. Na terenie obiektu znajduje się strzeżony całą dobę monitorowany parking dla naszych Gości. Zapewniamy Państwu wypoczynek zarówno w rodzinnym gronie jak i możliwość zorganizowania spotkań biznesowych. Organizujemy bankiety, konferencje i szkolenia – łódzkie.

Oferta

Oferujemy Gościom pokoje 2-6 osobowe. Dla firm, które chcą u nas wynająć noclegi na dłuższy okres czasu, oferujemy ceny od 25zł / os. Firmy mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię lub mogą skorzystać z restauracji.

Galeria

Tuszyn
Tuszyn
Tuszyn
Tuszyn
Tuszyn
Tuszyn
Tuszyn

Kontakt

Tuszyn, Centrum

tel. 515 091 994

Facebook Twitter Google Plus